muzycy Jelenie w Terenie

Zespół na wesele Warszawa

 

Jelenie w terenie to zespół muzyczny, który od kilkunastu lat bawi gości na rozmaitych imprezach i uroczystościach. Nie sposób wymienić wszystkich okolicznościowych spotkań, w czasie jakich zapewnialiśmy oprawę muzyczną. Niemniej były wśród nich zarówno kameralne, nieduże koncerty, bankiety, jak i większe przedsięwzięcia typu: wesela, gale, studniówki, plenerowe obchody ważnych rocznic, jubileuszy.

Jako doświadczeni muzycy doskonale znamy się na różnych gatunkach i stylach, gramy bardzo zróżnicowany repertuar: od muzyki typowo tanecznej, rozrywkowej, cieszącego się ogromną popularnością disco-polo, poprzez wysmakowany soul, jazz, swing aż do energetycznego rocka czy romantycznych ballad. W naszym urozmaiconym programie każdy znajdzie coś dla siebie, a Młoda Para z łatwością dobierze utwory, które najlepiej wpiszą się w charakter organizowanego przyjęcia.

W czasie kilkunastu lat działalności nasz zespół muzyczny nie tylko grał często i różnorodnie, ale też odwiedził wiele polskich miast (w tym takie jak Lublin, Warszawa, Radom czy Kielce), miasteczek i wsi, w których miał okazję zapewniać doskonałą zabawę wszystkim zgromadzonym gościom.

Niewątpliwie tym, co spaja i łączy poszczególnych członków naszej grupy jest zamiłowanie do muzyki. My po prostu lubimy naszą pracę, lubimy grać, śpiewać, spotykać nowych ludzi i dostarczać im wielu pozytywnych emocji. Dlatego niezmienne od lat koncertujemy, angażując się tak samo, jak na początku w każdą, nawet najmniejszą imprezę.
Na tle innych zespołów muzycznych (tych z Warszawy, Lublina czy innych miast) niewątpliwie wyróżniamy się kreatywnością, oryginalnymi pomysłami oraz żywiołową energią. Dzięki temu podczas prowadzonych przez nas imprez i zabaw weselnych nie ma miejsca na nudę, rutynę czy monotonię. Podobnie jak państwo młodzi chcemy, aby ten wyjątkowy, szczególny dzień był inny niż wszystkie pozostałe, by zapadł w pamięć nie tylko najbliższej rodzinie, ale również wszystkim pozostałym biesiadnikom. Jesteśmy komunikatywni, więc z wielką łatwością nawiązujemy kontakt z zaproszonymi gośćmi, publicznością. Zawsze jednak robimy to z klasą, wyczuciem, smakiem i umiarem tak, aby nikt nie poczuł się przytłoczony naszą obecnością lub zmuszony do aktywności na parkiecie.